MOSFET DIS.24A 600V N-CH TO263AA ULTRA JUNCTION - IXFA24N60X
551,04₺
Vergiler Hariç: 459,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFA24N60X
- SKU: IXFA24N60X
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 24 A |
| Voltaj | 600 V |
| Rds On | 175 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 400 W |
| Trr | 140 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.