MOSFET DIS.240A 150V N-CH TO-247AD ULTRA JUNCTION - IXTH240N15X4
859,69₺
Vergiler Hariç: 716,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTH240N15X4
- SKU: IXTH240N15X4
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | X4 Class |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 240 A |
| Voltaj | 150 V |
| Rds On | 3.6 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 940 W |
| Trr | 130 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.240A 150V N-CH TO-247AD ULTRA JUNCTION - IXTH240N15X4
, IXTH240N15X4
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.