MOSFET DIS.22A 650V N-CH TO-220AB ULTRA JUNCTION - IXFP22N65X2
296,75₺
Vergiler Hariç: 247,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFP22N65X2
- SKU: IXFP22N65X2
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 22 A |
| Voltaj | 650 V |
| Rds On | 145 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 390 W |
| Trr | 145 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.