MOSFET DIS.22A 100V P-CH TO263(D2PAK) - FQB22P10TM
92,97₺
Vergiler Hariç: 77,48₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FQB22P10TM
- SKU: FQB22P10TM
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Teknoloji | QFET |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 22 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 96 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 125 W |
| Trr | 110 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.