MOSFET DIS.220A 60V N-CH TO247AD TRENCHT3 - IXFH220N06T3
384,48₺
Vergiler Hariç: 320,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFH220N06T3
- SKU: IXFH220N06T3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | TrenchT3 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 220 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 4 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 440 W |
| Trr | 38 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.