MOSFET DIS.210A 100V P-CH TO-264 TRENCHP - IXTK210P10T
1.527,00₺
Vergiler Hariç: 1.272,50₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTK210P10T
- SKU: IXTK210P10T
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO264 |
| Teknoloji | TrenchP |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 210 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 7.5 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.04 kW |
| Trr | 200 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.