MOSFET DIS.20A/30A 30V N-CH 8DFN - AON7534
6,52₺
Vergiler Hariç: 5,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AON7534
- SKU: AON7534
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ALPHA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 8DFN (3x3) |
| Teknoloji | Standard |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 30 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 4.1 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 23 W |
| Trr | 12.7 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.