MOSFET DIS.20A 650V N-CH TO247-3 MDMESH M2 THT - STW28N65M2
218,42₺
Vergiler Hariç: 182,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: STW28N65M2
- SKU: STW28N65M2
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | MDMESH M2 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 20 A |
| Voltaj | 650 V |
| Rds On | 150 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 170 W |
| Trr | 384 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.