MOSFET DIS.20A 650V N-CH TO220AB ULTRA JUNCTION - IXTP20N65X2M
246,75₺
Vergiler Hariç: 205,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTP20N65X2M
- SKU: IXTP20N65X2M
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220FP |
| Teknoloji | X2 Class |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 20 A |
| Voltaj | 650 V |
| Rds On | 185 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 36 W |
| Trr | 350 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.20A 650V N-CH TO220AB ULTRA JUNCTION - IXTP20N65X2M
, IXTP20N65X2M
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.