MOSFET DIS.200mA 500V N-CH TO220AB DEPLETION MODE - IXTP02N50D
101,01₺
Vergiler Hariç: 84,18₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTP02N50D
- SKU: IXTP02N50D
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Teknoloji | High Voltage |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 200 mA |
| Voltaj | 500 V |
| Rds On | 30 Ohms |
| Güç Tüketimi | 25 W |
| Trr | 1 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.