MOSFET DIS.200A 100V N-CH TO264 POLARHT THT - IXTK200N10P
1.064,80₺
Vergiler Hariç: 887,34₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTK200N10P
- SKU: IXTK200N10P
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO264 |
| Teknoloji | PolarHT |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 200 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 5.5 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 800 W |
| Trr | 100 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.