MOSFET DIS.200A 100V N-CH TO-264 LINEARL2 - IXTK200N10L2
2.803,88₺
Vergiler Hariç: 2.336,57₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTK200N10L2
- SKU: IXTK200N10L2
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO264 |
| Teknoloji | Linear L2 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 200 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 11 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.04 kW |
| Trr | 245 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.