MOSFET DIS.1A 20V N-CH DFN1010-6L - PJQ1820U-20V_R1_00201
3,97₺
Vergiler Hariç: 3,30₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJQ1820U-20V_R1_00201
- SKU: PJQ1820U-20V_R1_00201
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFN1010B-6L |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 1 A |
| Voltaj | 20 V |
| Rds On | 220 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 400 mW |
| Trr | 9 ns |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.1A 20V N-CH DFN1010-6L - PJQ1820U-20V_R1_00201
, PJQ1820U-20V_R1_00201
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.