MOSFET DIS.1A 200V N-CH SOT223 STRIPFET SMT - STN1NF20
22,24₺
Vergiler Hariç: 18,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: STN1NF20
- SKU: STN1NF20
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223 |
| Teknoloji | STripFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 1 A |
| Voltaj | 200 V |
| Rds On | 1.1 Ohms |
| Güç Tüketimi | 2 W |
| Trr | 58 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.