MOSFET DIS.19A 650V N-CH TO-220AB-L THT - PJMP210N65EC_T0_00601
57,72₺
Vergiler Hariç: 48,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJMP210N65EC_T0_00601
- SKU: PJMP210N65EC_T0_00601
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Teknoloji | Super Junction |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 19 A |
| Voltaj | 650 V |
| Rds On | 183 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 150 W |
| Trr | 370 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.19A 650V N-CH TO-220AB-L THT - PJMP210N65EC_T0_00601
, PJMP210N65EC_T0_00601
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.