MOSFET DIS.19A 40V N-CH 8SO - SI4840BDY-T1-GE3
37,91₺
Vergiler Hariç: 31,59₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SI4840BDY-T1-GE3
- SKU: SI4840BDY-T1-GE3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Teknoloji | Trench FET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 19 A |
| Voltaj | 40 V |
| Rds On | 7.4 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 6 W |
| Trr | 30 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.