MOSFET DIS.1.9A 30V N-CH SOT23 ENHANCEMENT SMT - BSH108,215
44,00₺
Vergiler Hariç: 36,67₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BSH108,215
- SKU: BSH108,215
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 1.9 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 770 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 830 mW |
| Trr | 25 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.