MOSFET DIS.195A 40V N-CH TO220 TRENCHT2 THT - IRFB7430PBF
143,57₺
Vergiler Hariç: 119,64₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRFB7430PBF
- SKU: IRFB7430PBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 195 A |
| Voltaj | 40 V |
| Rds On | 1 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 375 W |
| Trr | 52 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.