MOSFET DIS.180A 70V N-CH PLUS247 HIPERFET THT - IXFX180N07
426,93₺
Vergiler Hariç: 355,78₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFX180N07
- SKU: IXFX180N07
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | PLUS247 |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 180 A |
| Voltaj | 70 V |
| Rds On | 6 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 568 W |
| Trr | 250 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.