MOSFET DIS.17A 650V N-CH TO220-3 - FCP190N65S3R0
76,26₺
Vergiler Hariç: 63,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FCP190N65S3R0
- SKU: FCP190N65S3R0
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | SuperFET III |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 17 A |
| Voltaj | 650 V |
| Rds On | 159 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 144 W |
| Trr | 313 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.