MOSFET DIS.17A 100V 9.7A 200Mohm 1CH TO-220-3 - IRF520NPBF
25,77₺
Vergiler Hariç: 21,48₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRF520NPBF
- SKU: IRF520NPBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 9.7 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 200 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 48 W |
| Trr | 99 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.