MOSFET DIS.17.5A 950V N-CH TO247-3 - STW20N95K5
275,20₺
Vergiler Hariç: 229,33₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: STW20N95K5
- SKU: STW20N95K5
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | MDMESH |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 17.5 A |
| Voltaj | 950 V |
| Rds On | 275 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 250 W |
| Trr | 670 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.