MOSFET DIS.170A 200V N-CH PLUS247 HIPERFET - IXFX170N20P
1.756,51₺
Vergiler Hariç: 1.463,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFX170N20P
- SKU: IXFX170N20P
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | PLUS247 |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 170 A |
| Voltaj | 200 V |
| Rds On | 14 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.25 kW |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.