MOSFET DIS.1/700mA 20/20V N-CH/P-CH SOT363 SMT - PJT7600_R1_00001
4,26₺
Vergiler Hariç: 3,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJT7600_R1_00001
- SKU: PJT7600_R1_00001
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT363 |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | N-CH/P-CH |
| Akım (25°C) | 1/0.7 A |
| Voltaj | 20/20 V |
| Rds On | 150/325 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 350 mW |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Complementary |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.1/700mA 20/20V N-CH/P-CH SOT363 SMT - PJT7600_R1_00001
, PJT7600_R1_00001
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.