MOSFET DIS.16A 600V N-CH POWERFLAT 8x8 HV MDMESH - STL24NM60N
151,04₺
Vergiler Hariç: 125,86₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: STL24NM60N
- SKU: STL24NM60N
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PowerFlat (8x8) HV |
| Teknoloji | MDMESH |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 16 A |
| Voltaj | 600 V |
| Rds On | 200 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 125 W |
| Trr | 340 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.