MOSFET DIS.1.6A 1000V N-CH TO220AB DEPLETION MODE - IXTP1R6N100D2
193,39₺
Vergiler Hariç: 161,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTP1R6N100D2
- SKU: IXTP1R6N100D2
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Teknoloji | Depletion |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 1.6 A |
| Voltaj | 1000 V |
| Rds On | 10 Ohms |
| Güç Tüketimi | 100 W |
| Trr | 970 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.1.6A 1000V N-CH TO220AB DEPLETION MODE - IXTP1R6N100D2
, IXTP1R6N100D2
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.