MOSFET DIS.160A 300V N-CH TO264 GIGAMOS - IXFK160N30T
1.337,17₺
Vergiler Hariç: 1.114,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFK160N30T
- SKU: IXFK160N30T
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO264 |
| Teknoloji | GigaMOS |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 160 A |
| Voltaj | 300 V |
| Rds On | 19 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.39 kW |
| Trr | 200 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.