MOSFET DIS.15A 600V N-CH ISOPLUS15 COOLMOS THT - MKE11R600DCGFC
1.324,94₺
Vergiler Hariç: 1.104,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MKE11R600DCGFC
- SKU: MKE11R600DCGFC
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | ISOPLUS15 |
| Teknoloji | CoolMOS |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 15 A |
| Voltaj | 600 V |
| Rds On | 165 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.1 kW |
| Trr | 390 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.15A 600V N-CH ISOPLUS15 COOLMOS THT - MKE11R600DCGFC
, MKE11R600DCGFC
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.