MOSFET DIS.1.5A 100V N-CH SOT223 POWER SMT - IRFL110TRPBF
18,50₺
Vergiler Hariç: 15,41₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRFL110TRPBF
- SKU: IRFL110TRPBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223 |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 1.5 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 540 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 3.1 W |
| Trr | 16 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.