MOSFET DIS.13A 30V N-CH SO8 - IRF7805PBF
68,78₺
Vergiler Hariç: 57,32₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRF7805PBF
- SKU: IRF7805PBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 13 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 9.2 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 2.5 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.