MOSFET DIS.13.8A 650V N-CH ITO220AB-F THT - PJMF280N65E1_T0_00001
49,99₺
Vergiler Hariç: 41,66₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJMF280N65E1_T0_00001
- SKU: PJMF280N65E1_T0_00001
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | ITO220AB-F |
| Teknoloji | Super Junction |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 13.8 A |
| Voltaj | 650 V |
| Rds On | 248 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 35.7 W |
| Trr | 344 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.13.8A 650V N-CH ITO220AB-F THT - PJMF280N65E1_T0_00001
, PJMF280N65E1_T0_00001
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.