MOSFET DIS.1.34A 8V N-CH SC89-6 TRENCHFET SMT - SI1050X-T1-GE3
16,57₺
Vergiler Hariç: 13,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SI1050X-T1-GE3
- SKU: SI1050X-T1-GE3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SC89-6 |
| Teknoloji | Trench FET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 1.34 A |
| Voltaj | 8 V |
| Rds On | 71 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 236 mW |
| Trr | 18.5 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.1.34A 8V N-CH SC89-6 TRENCHFET SMT - SI1050X-T1-GE3
, SI1050X-T1-GE3
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.