MOSFET DIS.1.2A 900V N-CH TO220FP THT - IRFIBF20GPBF
52,62₺
Vergiler Hariç: 43,85₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRFIBF20GPBF
- SKU: IRFIBF20GPBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220FP |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 1.2 A |
| Voltaj | 900 V |
| Rds On | 8 Ohms |
| Güç Tüketimi | 30 W |
| Trr | 350 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.