MOSFET DIS.12A 500V N-CH TO263(D2PAK) HIPERFET SMT - IXFA12N50P
226,50₺
Vergiler Hariç: 188,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFA12N50P
- SKU: IXFA12N50P
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 12 A |
| Voltaj | 500 V |
| Rds On | 500 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 200 W |
| Trr | 300 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.