MOSFET DIS.120A 750V N-CH ISOPLUS I4-PAK TRENCHT2 - FMM150-0075X2F
1.563,14₺
Vergiler Hariç: 1.302,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FMM150-0075X2F
- SKU: FMM150-0075X2F
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | ISOPLUS i4-PAC |
| Teknoloji | TrenchT2 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 120 A |
| Voltaj | 75 V |
| Rds On | 5.8 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 170 W |
| Trr | 66 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.120A 750V N-CH ISOPLUS I4-PAK TRENCHT2 - FMM150-0075X2F
, FMM150-0075X2F
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.