MOSFET DIS.120A 65V P-CH TO220AB TRENCHP THT - IXTP120P065T
337,65₺
Vergiler Hariç: 281,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTP120P065T
- SKU: IXTP120P065T
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Teknoloji | TrenchP |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 120 A |
| Voltaj | 65 V |
| Rds On | 10 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 298 W |
| Trr | 53 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.