MOSFET DIS.120A 650V N-CH TO-264 ULTRA JUNCTION - IXTK120N65X2
1.759,68₺
Vergiler Hariç: 1.466,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTK120N65X2
- SKU: IXTK120N65X2
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO264 |
| Teknoloji | X2 Class |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 120 A |
| Voltaj | 650 V |
| Rds On | 23 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.25 kW |
| Trr | 505 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.120A 650V N-CH TO-264 ULTRA JUNCTION - IXTK120N65X2
, IXTK120N65X2
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.