MOSFET DIS.120A 150V N-CH TO247AD HIPERFET - IXFH120N15P
585,84₺
Vergiler Hariç: 488,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFH120N15P
- SKU: IXFH120N15P
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 120 A |
| Voltaj | 150 V |
| Rds On | 16 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 600 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.