MOSFET DIS.120A 100V N-CH TO-220AB-L THT - PSMP075N15NS1_T0_00601
134,59₺
Vergiler Hariç: 112,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PSMP075N15NS1_T0_00601
- SKU: PSMP075N15NS1_T0_00601
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Teknoloji | Standard |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 125 A |
| Voltaj | 150 V |
| Rds On | 6.3 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 258.6 W |
| Trr | 117 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.120A 100V N-CH TO-220AB-L THT - PSMP075N15NS1_T0_00601
, PSMP075N15NS1_T0_00601
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.