MOSFET DIS.11A 30V N-CH SOP-8 SMT - PJL9412_R2_00001
11,85₺
Vergiler Hariç: 9,88₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJL9412_R2_00001
- SKU: PJL9412_R2_00001
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP-8 |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 11 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 10 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 2.1 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.