MOSFET DIS.11A 30V N-CH 5DFN - NTMFS4119NT1G
30,20₺
Vergiler Hariç: 25,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NTMFS4119NT1G
- SKU: NTMFS4119NT1G
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 5-DFN (5x6) |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 11 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 2.3 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 900 mW |
| Trr | 36.5 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.