MOSFET DIS.11A 200V P-CH TO-220AB - IRF9640PBF
32,66₺
Vergiler Hariç: 27,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRF9640PBF
- SKU: IRF9640PBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY SILICONIX |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 11 A |
| Voltaj | 200 V |
| Rds On | 500 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 125 W |
| Trr | 250 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.