MOSFET DIS.1.1A 200V N-CH SUPERSOT6 TRENCH SMT - FDC2612
26,70₺
Vergiler Hariç: 22,25₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FDC2612
- SKU: FDC2612
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SUPERSOT6 |
| Teknoloji | Trench |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 1.1 A |
| Voltaj | 200 V |
| Rds On | 725 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.6 W |
| Trr | 74.5 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.