MOSFET DIS.110A 600V N-CH PLUS264 POLAR3 - IXFB110N60P3
1.803,23₺
Vergiler Hariç: 1.502,69₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFB110N60P3
- SKU: IXFB110N60P3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO264 |
| Teknoloji | Polar3 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 110 A |
| Voltaj | 600 V |
| Rds On | 56 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.89 kW |
| Trr | 250 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.