MOSFET DIS.110A 55V N-CH TO263(D2PAK) TRENCHT2 SMT - IXTA110N055T2-TRL
91,22₺
Vergiler Hariç: 76,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTA110N055T2-TRL
- SKU: IXTA110N055T2-TRL
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Teknoloji | TrenchT2 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 110 A |
| Voltaj | 55 V |
| Rds On | 5.5 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 180 W |
| Trr | 38 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.110A 55V N-CH TO263(D2PAK) TRENCHT2 SMT - IXTA110N055T2-TRL
, IXTA110N055T2-TRL
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.