MOSFET DIS.110A 200V N-CH PLUS247 LINEAR2 THT - IXTX110N20L2
2.532,35₺
Vergiler Hariç: 2.110,30₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTX110N20L2
- SKU: IXTX110N20L2
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | PLUS247 |
| Teknoloji | Linear L2 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 110 A |
| Voltaj | 200 V |
| Rds On | 24 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 960 W |
| Trr | 420 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.