MOSFET DIS.110A 150V N-CH TO263(D2PAK) TRENCHT2 - IXFA110N15T2
327,73₺
Vergiler Hariç: 273,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFA110N15T2
- SKU: IXFA110N15T2
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Teknoloji | TrenchT2 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 110 A |
| Voltaj | 150 V |
| Rds On | 13 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 480 W |
| Trr | 85 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.110A 150V N-CH TO263(D2PAK) TRENCHT2 - IXFA110N15T2
, IXFA110N15T2
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.