MOSFET DIS.110A 100V N-CH D2PAK - SUM110N10-09-E3
190,37₺
Vergiler Hariç: 158,64₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SUM110N10-09-E3
- SKU: SUM110N10-09-E3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY SILICONIX |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Teknoloji | Trench FET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 110 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 7.8 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 375 W |
| Trr | 70 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.