MOSFET DIS.10A 30V N-CH TO263 - 2SK3294-ZJ
235,41₺
Vergiler Hariç: 196,17₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 2SK3294-ZJ
- SKU: 2SK3294-ZJ
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | NEC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Teknoloji | Switching |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 20 A |
| Voltaj | 250 V |
| Rds On | 120 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 100 W |
| Trr | 340 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.