MOSFET DIS.10A 30V N-CH DFN2020B-6L SMT - PJQ2410_R1_00001
7,97₺
Vergiler Hariç: 6,64₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJQ2410_R1_00001
- SKU: PJQ2410_R1_00001
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFN2020B-6L |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 10 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 12 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 2 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.10A 30V N-CH DFN2020B-6L SMT - PJQ2410_R1_00001
, PJQ2410_R1_00001
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.